TELEFON

579 333 855

E-MAIL:

domrazemuslugi@gmail.com

ADRES:

Domowskiego 19c/23, 50-203 Wrocław

Usługi hydrauliczne Wrocław

KONTAKT

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z dostępnego chatu.

Usługi hydrauliczne Wrocław

Jeśli potrzebujesz profesjonalnych usług hydraulicznych we Wrocławiu, to nasza firma Złota Rączka Wrocław jest do Twojej dyspozycji! Oferujemy szeroki zakres usług hydraulicznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace hydrauliczne, takie jak naprawa awarii, udrażnianie kanalizacji, instalacje wodno-kanalizacyjne, montaż ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, a także wiele innych usług. Nasza kadra składa się z doświadczonych hydraulików, którzy posiadają wiedzę i umiejętności potrzebne do profesjonalnej obsługi Twojego zlecenia.

Działamy szybko i sprawnie, zawsze z myślą o zadowoleniu klienta. Nasze usługi wykonujemy z najwyższą starannością i dbałością o jakość. Jesteśmy dostępni dla Ciebie, dzięki czemu możesz skorzystać z naszych usług w każdym momencie.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy hydraulicznej, to skontaktuj się z nami. Z chęcią doradzimy Ci najlepsze rozwiązania hydrauliczne i zaproponujemy korzystne ceny za nasze usługi. Zapraszamy do współpracy!

Usługi hydrauliczne Wrocław. Wykonamy dla Państwa kompleksowe instalacje wodno-kanalizacyjne i centralnego ogrzewania. Naprawimy cieknące krany i usuniemy wszelkie usterki hydrauliczne. Zamontujemy np. krany, wanny itp. Zamontujemy lub wymienimy grzejniki. Podłączymy pralkę lub zmywarkę.

Jakie usługi wodno-kanalizacyjne i CO wykonamy m.in. dla Państwa?:

Hydraulik Wrocław to bardzo odpowiedzialna praca, która sprowadza się zazwyczaj do dwóch aspektów. Chodzi o układ rur, a także samą wodę. Zatem zakres prac takiej osoby sprowadza się do instalacji wodnych, które znajdują się w wielu różnych budynkach. Od domów jednorodzinnych, bloków, ale także wielu różnych obiektach. Jak wygląda zakres prac hydraulicznych?

Zakres usług hydraulicznych Wrocław:

Do prac, które wykonują hydraulicy należą między innymi prace w zakresie instalacji wodnych, wodno-kanalizacyjnych, a także przy centralnym ogrzewaniu. Osoba taka jest w stanie zamontować lub też naprawić kran, czy też wannę, a także naprawić lub zamontować grzejnik. W zakresie prac może się też znaleźć montaż umywalki, zmywarki, czy pralki, kabin prysznicowych, a także sedesów. Jak widać jest tego dosyć sporo.

Jakie prace wykonują hydraulicy z Wrocławia?

Jeśli chodzi o sam zakres prac w systemie wodno – kanalizacyjnym, to do takich, poza montażem wyżej wymienionej armatury, należą na pewno:

Jest to oczywiście nazwa typowo specjalistyczna, aczkolwiek raczej większość osób wie, o co tutaj chodzi. Warto jednak poprzeć się konkretnymi przykładami. Hydraulika można wezwać w sytuacji, kiedy zapchania toalety, zmywarki i innych podobnych urządzeń, które wcześniej mogły być przez niego montowane. Ważne jest utrzymanie ich w czystości. W jaki sposób tego się trzymać? Możliwości są dwie:

Inne prace hydrauliczne

Wyżej wymieniono zakres prac, jeśli chodzi o układ rur i kanałów, aczkolwiek usługi hydrauliczne są prowadzone również w zakresie centralnego ogrzewania, jeśli takowe występuje w domu. Wówczas hydraulik może przeprowadzić prace takie, jak montaż, wymiana, naprawa, czy też konserwacja.

Poza tym takiej osoby można poradzić się, jaki można dobrać sposób ogrzewania na terenie domu, bloku czy firmy. Hydraulik ma przecież styczność z instalacją gazową i różnego rodzaju kotłami, kuchniami gazowymi, czy też urządzeniami, których zadaniem jest podgrzewanie wody. Poza samą pomocą w tym zakresie może on też wykonywać prace konserwacyjne, typowo przeglądowe i kontrolne.

 

Ile kosztuje usługa hydrauliczna we Wrocławiu?

W procesie usług hydraulicznych Wrocław można liczyć na korzystne ceny. Fachowa pomoc wymaga odpowiedniej zapłaty dla specjalisty, aczkolwiek można mieć poczucie, że zostanie ona wykonana na odpowiednio wysokim poziomie i problem nie pojawi się przez długi czas. Poniżej znajduje się zakres cen w wyżej wymienionych pracach, jakie wykonuje hydraulik.

Wiele zależy od tego, z jakim rodzajem instalacji wodno – kanalizacyjnej mamy do czynienia. W przypadku plastiku cena za usługę będzie wynosić w granicach 100 PLN podczas, gdy w przypadku miedzi będzie to cena dwukrotnie wyższa.

Sam montaż umywalki będzie wynosił nieco ponad 60 PLN. Jej naprawa to koszt ponad 100 PLN. Nieco wyższych cen może spodziewać się klient w przypadku sedesów, ponieważ montaż wynosi 100 PLN, zaś naprawa bądź wymiana nawet 150 PLN.

W przypadku wanny bądź prysznica cena uzależniona jest od jego rodzaju. Może być to typowa kabina, ale także brodzik z kabiną, także z baterią. Tutaj w zależności od wymogu klienta cena może wahać się od 150 do nawet 450 PLN.

W przypadku armatury wiele zależy od samych uszkodzeń. Koszt wymiany baterii w wannie wynosi 150 PLN, ale mniejsze uszkodzenia takie, jak wymiana węży, uszczelek, czy baterii w kabinie wynoszą kilkadziesiąt PLN.

Przy centralnym ogrzewaniu zaczyna się od 40 PLN za samo odpowietrzanie. Instalacja grzejnika to koszt dwukrotnie wyższy.

W przypadku niektórych prac, takich jak montaż bojlera, czy też instalacji gazowej hydraulik wraz z klientem mogą między sobą ustalić satysfakcjonującą dla obu stron cenę.

Wydaje się, że powyższe koszty nie są aż tak wysokie, jeśli domownik chce pozbyć się problemu na dłuższy czas i cieszyć się wysoką jakością ogrzewania, czy też możliwości korzystania z umywalki czy wanny.

 

Można skorzystać z pogotowia hydraulicznego

Warto pamiętać o tym, że z usług hydraulicznych Wrocław można korzystać w zasadzie przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W przypadku konkretnej awarii można skorzystać z usługi serwisu o każdej porze. Chodzi tutaj przede wszystkim o awarie kanalizacyjne, a także awarie ogrzewania, a więc problemy z piecem.

Wówczas serwis zabezpiecza dany obszar i natychmiast wykonuje zakres obowiązków, który pomaga w pozbyciu się problemu.

 

Złota Rączka Wrocław – Wielu zadowolonych klientów

Tak naprawdę z usług hydraulicznych Wrocław skorzystała masa klientów i wszyscy byli w pełni zadowoleni, ponieważ sam montaż, jak i ewentualna późniejsza naprawa była wykonana w szybkim tempie i na wysokim poziomie.

Nie ma więcej usług hydraulicznych do wyświetlenia. Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!

Złota Rączka Wrocław