TELEFON

579 333 855

E-MAIL:

domrazemuslugi@gmail.com

ADRES:

Domowskiego 19c/23, 50-203 Wrocław

O Firmie

Złota Rączka Wrocław O Nas

ZŁOTA RĄCZKA WROCŁAW

O Nas:

Składamy się z osób zajmujących się naprawami, instalacjami oraz remontami budowlanymi od kilku lat. Wyróżniamy się wysoką kulturą osobistą, profesjonalnym podejściem, rzetelnością oraz terminowością wykonywanych usług. Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz atrakcyjne w stosunku do konkurencji ceny we Wrocławiu. W przypadku zleceń w postaci kompleksowych wykończeń i remontów oferujemy szczególnie korzystne ceny, zawsze podpisując umowy z klientami. Przykładowe koszty naszych usług możecie Państwo odnaleźć w zakładce Cennik .

Działamy przede wszystkim na terenie całego Wrocławia i okolic, przyjmujemy jednak również zgłoszenia z większej odległości.

Zawsze służymy doradztwem, w tym odnośnie zakupu materiałów do realizacji remontów i wykończeń wnętrz. Na Państwa życzenie, dzięki udzielanym nam przez firmy budowlane rabatom, zakupujemy po preferencyjnych cenach materiały budowlane, obniżając tym samym ponoszone przez Państwa wydatki.

Dla firm i innych podmiotów przygotowujemy roczne pakiety usług kompleksowej obsługi konserwatorskiej oraz technicznej obiektów i pomieszczeń oraz wykonujemy okresowe przeglądy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontakt z firmą w celu uzyskania darmowej wyceny prac lub porady budowlano-rem

Złota Rączka Wrocław